- Bize Ulaşın

Hakkımızda

C&G Depurazionale Industriale S.R.L 1971 yılında kurulmuş bir İtalyan şirketidir. Endütriyel atık su ve temiz su gruplarında 44 yıllık deneyime sahip olan C&G ,sahip olduğu tasarım tecrübesi ve ustalık bilgisi ile hem İtalya'da hem de tüm dünyada 3000'nin üzerinde kurulan tesisler şirketimizi büyütmeye cesaretlendirmesi, sürekli gelişim ve yenilik sağlaması ,müşterilere daha da etkili anahtar teslimi öneriler sunmuştur.

Tesislerimizin olduğu başlıca ülkeler arasında,İtalya, İspanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Slovenya, Slovakya, Türkiye, Yunanistan, Polonya, Rusya, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri, Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, Meksika, Endonezya, Hindistan, Çin Halk Cumhuriyeti, Japonya, Malezya, Tayvan ve diğer ülkeler. Ana müşterilerimiz Yüzey İşlem Uygulamacıları ( Galvaniz, Alüminyum vs.), Soğutucu ve Motor Yağı endüstrisi,Gıda Endüstrisi , Kimyasal Endüstrisi, Kağıt Endüstrisi, İlaç Endüstrisi, Matbaa Endüstrisi ve Fotoğrofçılık Endüstrisinden gelir.

C&G vakumlu evaporatör üretimiyle sektöründe öncü olmasıyla birlikte ileri ve gelişmiş teknolojisiylede atık suda minimize değerler sağlayarak " SIFIR DEŞARJ" a izin verirken , bu sistem çevreye hiçbir zarar getirmez . Çok geniş ürün yelpazesine sahip olan C&G'nin başlıca tasarladığı tesisler Vakum Evaporatör,Ters Ozmoz,Ultra Filtrasyon, Nano Filtrasyon, İyon Değiştirici Sistemler, Atık Su Arıtma Tesisi, Atıksu Geri Kazanım Tesisi, Kimyasal Hammadde Geri Kazanım Tesisi, Filtre Pres üretimi ve Galvaniz Sektörüne Uygun özel üretimler sağlayabilmektedir.